معرفی شرکت:
 
شركت كارگزاري بيمه پارس همگام در سال 1372 ، با توجه به ضرورت ايجاد سازماني مستقل كه بتواند به حمايت از بيمه‌گذاران و ارائه خدمات مشاوره به متقاضيان انواع بيمه‌نامه‌ها بپردازد، تحت مجوز سازمان بيمه مركزي ايران (كه ناظر بر كليه فعاليت‌هاي صنعت بيمه در سطح كشور جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد) ، به صورت سهامي خاص تاسيس گرديد.
شركت پارس همگام، به عنوان كارگزار در ساختار سازماني صنعت بيمه كشور جايگاه ويژه‌اي دارد. در اين ساختار سازماني همان‌طور كه گفته شد، "بيمه مركزي ايران" در راس قرار دارد و نظارت و هدايت و كنترل صنعت بيمه و وظيفه‌ حمايت از حقوق بيمه‌گذاران را بر عهده دارد.
زير مجموعه بيمه مركزي را شركت‌هاي بيمه تشكيل مي‌دهند كه كار آن‌ها صدور و فروش انواع بيمه‌نامه‌هاي مختلف مي‌باشد و زير مجموعه شركت‌هاي بيمه نيز شبكه فروش آن‌ها، يعني نمايندگان شركت‌هاي بيمه مي‌باشند. هر شركت بيمه تعدادي نماينده بيمه دارد، كه براي فروش بيمه‌نامه‌هاي وابسته به شركتي كه از آن، مجوز فعاليت خود را دريافت نموده‌است، تبليغ مي‌نمايد و بيمه‌نامه‌هاي آن شركت را به فروش مي‌رساند. و كار او بر اساس موازين قانوني، فروش بيمه‌نامه مي‌باشد. و در كنار آن‌چه گفته شد، بيمه‌مركزي براي تامين و حفظ حقوق خريداران بيمه و راهنمايي آن‌ها، به صورتي كاملاً مستقل و بدون گرايش‌هاي خاص در هنگام تهيه بيمه‌نامه، به گونه‌اي كه بتوانند بهترين و مناسب‌ترين و كامل‌ترين بيمه‌نامه را با كمترين هزينه تهيه نمايند و هم‌چنين براي آن‌كه در هنگام وقوع خسارت به نحو كامل و كافي راهنمايي و همراهي شوند، تا بتوانند خسارت حقه خود را مطابق با شرايط بيمه‌نامه خريداري شده، دريافت نمايند، شركت‌هاي كارگزاري بيمه را اجازه فعاليت داده‌است.
شركت كارگزاري بيمه پارس همگام، نماينده هيچ شركت بيمه‌اي نيست، در واقع او نماينده شما است كه مي‌خواهيد بيمه‌نامه خريداري كنيد. بنابراين درست مانند خود شما اين حق را دارد كه به چندين شركت بيمه مراجعه كند و براي شما درخواست نرخ و شرايط نمايد، درست مثل اين‌كه شما بخواهيد براي خريد بيمه‌نامه خودتان مناقصه‌اي برگزار كنيد، پارس همگام اين كار را براي شما انجام خواهد داد و بهترين و كامل‌ترين و با صرفه‌ترين شرايط بيمه‌نامه را فراهم و به شما معرفي خواهد كرد. و در زمان وقوع حادثه نيز درست مانند خود شما كليه اقدامات لازم، از زمان اعلام وقوع خسارت تا هنگامي كه چك خسارت صادر گردد، را انجام خواهد داد.
به عبارت ديگر، شركت كارگزاري بيمه پارس همگام توسط سازمان بيمه مركزي ايران به عنوان كارگزار رسمي صنعت بيمه معرفي گرديده‌است، تا با تكيه بر دانش، تجريبات و تخصص چندين ساله همكاران خود و در راستاي همكاري با كليه شركت‌هاي فعال در صنعت بيمه كشور از جمله شركت‌هاي سهامي بيمه ايران، آسيا، البرز، دانا، صادرات و سرمايه‌گذاري، كارآفرين، توسعه، حافظ، پارسيان، رازي، سينا، ملت، نوين، پاسارگاد، دي و ... فرصتي را فراهم سازد تا در حفظ و نگهداري از اموال و دارايي‌هاي گوناگون و هم‌چنين ايجاد امنيت خاطر و آرامش براي خريداران بيمه‌نامه، دستياري آماده و ارزنده باشد و بدين وسيله با انتقال خطرات گوناگوني كه اموال و كاركنان شما را تهديد مي‌نمايد، به شركت‌هاي بيمه، دوام و بقاي صاحبان صنايع، كارآفرينان، آبادگران و ساير اشخاص حقيقي و حقوقي جامعه را تضمين نموده و آسايش و آرامشي فراهم سازد تا ايشان بتوانند در سايه آن با خاطري آسوده در راه توسعه و ترقي گام بردارند.
 
 
 
 
 
Copyright ©1998-2010 - All right reserved - Powered by Farahnak